درباره ما

شرکت عسل آفرینش خوانسار از سال ۱۳۷۶، به صورت رسمی فعالیت خود را در زمینه تهیه و بسته بندی و توزیع عسل شروع نمود. با گذشت زمان کوتاهی، این شرکت، دامنه فعالیتهای خود را با هدف رسیدن به کیفیت برتر و استاندارد و نیز حفظ اصالت این هدیه الهی، گسترش داده و همزمان بصورت کمی و کیفی، میزان تولیدات خود را افزایش داده است.

03[1]

 

همچنین این شرکت تمام محصولات خود را با حضور کارشناسان مجرب در آزمایشگاه های مدرن، آزمایش کرده و روانه بازار مصرف می نماید. افتخار این مجموعه این است که تمامی محصولات خود را بدون هیچ گونه مواد افزودنی و انواع نگهدارنده ها با ممتازترین کیفیت تولید نموده که این امر منجر به دریافت کلیه مجوزهای آزمایشگاهی و بهداشتی بر روی همه تولیدات این شرکت شده است.

همچنین تولید انواع عسل های دارویی با خاصیت های درمانی، از دیگر افتخارات این شرکت است که بدین دلیل ، ارتقای سطح خوبی در نوع مخاطبین این شرکت، و نیز میزان اعتماد آنها به مصرف تولیدات آن بوجود آمده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>